Aktualności

KSIĄŻKI EDUKACYJNE DLA DZIECI – POZNAJ ALFABET I WSPANIAŁE MIASTA 

Jak już pokażesz jedną książeczkę dziecku – nie oderwiesz się. Twoje dziecko będzie chciało więcej. Nasze książki to doskonała pierwsza lektura do czytania dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym przez starszych. Idealnie nadają się do zainteresowania dziecka samodzielnym czytaniem. Znajdują się w nich zagadki, łamigłówki, wpadające w ucho wierszyki oraz ciekawostki, które poszerzają wiedzę dziecka, rozwijają jego wyobraźnię i uczą zadawania pytań. Co to jest Big Ben? Dlaczego Genewa jest miastem zegarków? Jak nazywają się bliźniacy, którzy według legendy założyli Rzym? Te i inne ciekawostki o intrygujących miastach z całego świata poznacie razem z alfabetem, ponieważ nazwy miast zaczynają się właśnie na kolejne litery alfabetu. To książka DLA DZIECI, która bawi i uczy. Jest to druga pozycja z nowej kolekcji autorstwa Aggie Szyfter – POZNAJ ALFABET I… W planach wydawniczych: książka o ptakach i roślinach. Patronami medialnymi wydania są: www.dobra-mama.pl, www.magazyndzieci.pl, www.babygo.pl. Premiera: grudzień 2021.

bajki dla dzieci

KSIĄŻKI DLA DZIECI – NOWA SERIA EDUKACYJNA 

Dlaczego bóbr sypia w dzień, lew głośno ryczy, a indyk nosi korale? Czy delfin ma swój język, a emu potrafi skakać? Czy papuga mówi ludzkim głosem, a każda zebra ma takie same paski? Czy oczy renifera mogą zmienić kolor? W czym pomaga żyrafie długa szyja? Te i inne ciekawostki o zwierzętach poznacie razem z alfabetem, ponieważ nazwy zwierzaków zaczynają się właśnie na kolejne litery alfabetu. Książka DLA DZIECI, która bawi i uczy. Są w niej wierszyki, zagadki i piękne, barwne ilustracje. Ta książka to początek nowej kolekcji autorstwa Aggie Szyfter – POZNAJ ALFABET I… W planach wydawniczych: książka o miastach, ptakach i roślinach. To doskonała lektura do czytania dzieciom w wieku przedszkolnym (3+) przez starsze rodzeństwo, rodziców lub dziadków. Rozwija wyobraźnię dziecka, uczy empatii oraz przygotowuje najmłodszych do zadawania pytań. Patronami medialnymi wydania są: www.dobra-mama.pl, www.magazyndzieci.pl, www.meloradio.pl. Premiera: maj 2021.

bajki dla dzieci
książki dla dzieci

FRIDA I PRZYJACIELE – KSIĄŻKI, KTÓRE NIE POZWOLĄ SIĘ NUDZIĆ

Wydawnictwo Blue Butterfly Editions wydało serię książek FRIDA I PRZYJACIELE w twardej oprawie, przeznaczoną DLA DZIECI w wieku 4+. To doskonała pierwsza lektura do czytania najmłodszym przez starsze rodzeństwo, rodziców lub dziadków. Tomiki o przygodach trzech zabawnych piesków chihuahua ( spolszczone na „cziłała” ):
W Krainie Nudy, Jak Pies z Kotem, Przygoda w Afryce, Wielki Sekret – bawią, uczą empatii i zrozumienia rzeczywistości, a także poszanowania i miłości do zwierząt. Konsultowane z psychologiem, oryginalne, nasycone ciepłem, czasem radosne, a czasem smutne, bogato ilustrowane – zabiorą w świat pełen pasji, piękna i prawie autentycznych historii. W książkach znajdziecie, oprócz intrygującego opowiadania, ciekawe gry, łamigłówki i zagadki.  W kolejnych tomikach dowiemy się m.in, co pieski mogą zrobić, gdy nie zwracamy na nie uwagi. Cziłała podróżują razem ze swoją rodziną po Afryce i usłyszą – co to jest safari. Sprawdzimy również, czy wspólne zabawy psów z kotem są możliwe i czy gdzieś w kosmosie istnieje życie. Patronami medialnymi cyklu FRIDA i PRZYJACIELE są: TVP ABC, dobra-mama.pl, magazyndzieci.pl, meloradio.pl, onet.pl.
książki dla dzieci
WIELKI SEKRET

Czy gdzieś w kosmosie istnieje życie? A jeśli tak, czy mieszkają tam pieski cziłała? Jakie rośliny rosną na dalekiej planecie? Ile jest tam słońc? Adaś przynosi ze szkoły wielką tajemnicę i dzieli się nią z siostrą Malinką oraz pieskami cziłała: Fridą, Tusią i Punią. Najnowszy, ładnie wydany tomik z cyklu FRIDA I PRZYJACIELE wypełniony kolorowymi ilustracjami, w zabawny i przystępny sposób – poszerza wiedzę dziecka na temat kosmosu i Układu Słonecznego. Znajdziemy tu, oprócz ciekawego opowiadania o tajemniczej planecie i istotach, które tam mieszkają, zajmującą grę, zagadki i kolorowankę związaną z treścią prezentowanej historii. To, co jest niewyobrażalne – łatwo można sobie wyobrazić, a podróż na daleką planetę nie jest taka odległa… Świetna zabawa edukacyjna dla dzieci i rodziców. Prawdziwa książka z duszą.  Książka w twardej oprawie. Premiera: maj 2021.

bajki dla dzieci
POZNAJ ALFABET I FAJNE ZWIERZAKI
Książka o zwierzętach, która bawi i uczy. Rozwija wyobraźnię i empatię dziecka, wzbogaca jego wiedzę. Są w niej wierszyki, zagadki i barwne ilustracje. To doskonała lektura do czytania dzieciom przez rodziców lub dziadków. Książka stanowi początek serii POZNAJ ALFABET I… Premiera: maj 2021.