Bajki dla dzieci – to nasza pasja.

bajki dla dzieci

książki dla dzieci

Nasze Wydawnictwo tworzy, książki dla dzieci nałogowo! Dla każdego coś się znajdzie, bez względu na wiek. Książki dla dzieci i nieco starszych czytelników.

1. Dlaczego bajki dla dzieci na dobranoc?

Bajki dla dzieci naszego wydawnictwa Blue Butterfly Editions to obowiązkowe pozycje do snu. Przyjazna tematyka i ciekawi bohaterowie tacy jak Frida to idealne połączenie do stworzenia przyjaznego klimatu w bajkach dla dzieci.  Bez względu na to czy książka będzie czytana dziecku czy mały czytelnik sam odda się lekturze, czas spędzony na czytaniu będzie czymś wyjątkowym, co przeniesie nas do świata lektury, a co z tym idzie sen będą spokojniejszy.  Istnieje ryzyko, że dzieci zamiast iść spać, będą chciały czytać dalej, jesteśmy w stanie ponieść takie konsekwencje.

2. Bajki dla dzieci małych i większych

Frida i przyjaciele to seria bajek dla dzieci, które zaciekawią również nieco starszych czytelników. Trzy małe pieski bawią i uczą a przede wszystkim nie pozwalają się nudzić. Kto z nas nie czytał chociaż jednej lektury, której bohaterem był zwierzak? Dzieci często utożsamiają się bohaterami czytanych książek, ale zazwyczaj jest to bohater o nieco  

3. Wielki sekret – bajka dla dzieci z odrobiną fantastyki 

Czy gdzieś w kosmosie istnieje życie? A jeśli tak, czy mieszkają tam pieski cziłała? Jakie rośliny rosną na dalekiej planecie? Ile jest tam słońc? Adaś przynosi ze szkoły wielką tajemnicę i dzieli się nią z siostrą Malinką oraz pieskami cziłała: Fridą, Tusią i Punią. Najnowszy, ładnie wydany tomik z cyklu FRIDA I PRZYJACIELE wypełniony kolorowymi ilustracjami, w zabawny i przystępny sposób – poszerza wiedzę dziecka na temat kosmosu i Układu Słonecznego. Znajdziemy tu, oprócz ciekawego opowiadania o tajemniczej planecie i istotach, które tam mieszkają, zajmującą grę, zagadki i kolorowankę związaną z treścią prezentowanej historii. To, co jest niewyobrażalne – łatwo można sobie wyobrazić, a podróż na daleką planetę nie jest taka odległa… Świetna zabawa edukacyjna dla dzieci i rodziców. Prawdziwa książka z duszą. 

4. Bajki dla dzieci – krótkie i długie

Bajki dla dzieci i młodzieży do czytania to wbrew pozorą najlepszy prezent jaki możemy sprawić naszym najmłodszym. Bajki dla dzieci pozwalają czytelnikom przenieść się do odległych, nierzadko magicznych światów. Nasze lektury nie tylko przenoszą czytelnika do zaczarowanej krainy, ale również bawią i uczą. Bez względu na to czy wybierzemy krótką czy długą bajkę, najważniejsze jest, żeby przeczytać chociaż kilka stron. 

Krótkie opowiadania i bajki dla dzieci sprawią, że czytelnik, który nie jest molem książkowym raz dwa ukończy lekturę i uzna to jako sukces. Utwór składający się z kilku bądź kilkunastu stron będzie dla czytelnika o tyle przyjemny, że nie zajmie mu dużo czasu. A kto wie, czy nie przyczynią się do rozwoju pasji, którą może stać się czytanie…

Utwory długie natomiast są przeznaczone dla nieco wprawionych czytelników. Kto z nas nie poszedł spać, żeby doczytać książkę do końca i dowiedzieć się jakie było zakończenie? Sami nie raz czytaliśmy do rana, niezwykle wciągającą opowieść, żeby sprawdzić czy zagadka została rozwiązana lub jak to w bajkach dla dzieci często bywa, czy księżniczka została uratowana.