Media

Poznaj Alfabet i Fajne Zwierzaki

Dlaczego bóbr sypia w dzień, lew głośno ryczy, a indyk nosi korale? Czy delfin ma swój język? Czy papuga mówi ludzkim głosem, a każda zebra ma takie same paski? Czy oczy renifera mogą zmienić kolor? W czym pomaga żyrafie długa szyja? Książka dla dzieci, która bawi i uczy. Są w niej wierszyki, zagadki oraz piękne, barwne ilustracje.  

Mama w sam raz, maj – lipiec 2021

Bajkowy świat – najciekawsze książki dla dziecka

Wydawnictwo Blue Butterfly Editions stawia na książki dla dzieci, które skłaniają do refleksji i wielu inspirujących przemyśleń. Książeczki uczą empatii i dają wartościowe narzędzia do poznania rzeczywistości, pozwalając np. oswoić się ze smutkiem. https://kultura.onet.pl/ksiazki/bajkowy-swiat-w-domu-oto-najciekawsze-ksiazki-dla-twojego-dziecka/6nsfx50

 
Poznaj Alfabet i Fajne Zwierzaki
Kącik czytelnika. Książeczki dla dzieci bawią, uczą i pobudzają wyobraźnię. Dzięki nim maluszek poznaje nowe słowa i obrazy. Ten ładnie wydany tomik to początek nowego cyklu edukacyjnego dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.
Niesamowite przygody piesków cziłała
Książeczki te przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, a nasz synek jest nimi zachwycony. Zawierają ciekawe, oryginalne ilustracje, które zaciekawiają oraz bawią.

 

Frida i Przyjaciele 
Książki, które nie pozwalają się nudzić. Wydawnictwo Blue Butterfly Editions wydało serię książek autorstwa Aggie Szyfter pt. „Frida i Przyjaciele”, przeznaczoną dla dzieci w wieku 4+. To doskonała pierwsza lektura do czytania najmłodszym przez rodziców lub dziadków. www.dobra-mama.pl
Frida i Przyjaciele w nowej odsłonie
Czy gdzieś w kosmosie istnieje życie? A jeśli tak, czy mieszkają tam pieski cziłała? Jakie rośliny rosną na dalekiej planecie? Ile jest tam słońc? Tyle nurtujących pytań! Adaś przynosi ze szkoły wielką tajemnicę i dzieli się nią z siostrą Malinką oraz pieskami: Fridą, Tusią i Punią. https://kultura.onet.pl/ksiazki/seria-frida-i-przyjaciele-o-przygodach-pieskow-chihuahua-w-nowej-odslonie/h3w603e
bajki dla dzieci
Alfabet w ZOO
„Poznaj Alfabet i Fajne Zwierzaki” jest ciekawym pomysłem na to, by wyjść poza schemat czystej prezentacji liter.
Książki Blue Butterfly Editions w Centrum Zdrowia Dziecka
Przedstawiciele Meloradia i Fundacji Radia ZET odwiedzili Centrum Zdrowia Dziecka, chcąc sprawić odrobinę radości najmłodszym pacjentom. 
Wyjątkowe książki dla dzieci od Blue Butterfly Editions
Słyszeliście już o Wydawnictwie Blue Butterfly Editions? Jest to młode Wydawnictwo, które tworzy i wydaje wysokiej jakości książki, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, które zastanawiają oraz skłaniają do dalszych przemyśleń.
książki dla dzieci
Frida i Przyjaciele 
Szukacie idealnych książeczek dla dzieci? Mamy dla Was świetną serię o trójce zabawnych piesków cziłała. To nie tylko książeczki, ale także gry, zagadki i obrazki. Zbieraj obrazki do albumu i baw się dobrze. To doskonała pierwsza lektura do czytania dzieciom przez rodziców lub dziadków. Autorka: Aggie Szyfter, której autorstwa są ilustracje i tekst jest malarką, ilustratorką i dziennikarką.
 
książki dla dzieci
Fundacja Radia Zet w CZD
Historie autorstwa Agnieszki Szyfter promują takie wartości jak miłość, empatia i szacunek. Oprócz ciekawych i pasjonujących opowiadań zawierają także łamigłówki i gry, które z pewnością umilą dzieciom pobyt w szpitalu.

 

 
Trochę bajki, trochę sztuki
„Prawdziwe historie o miłości” oraz seria przygód Fridy i przyjaciół Aggie Szyfter są jak pudełko – niespodzianka. Zarówno dzieci, jak i młodzież oraz dorośli znajdą coś dla siebie – piękne historie, wspaniałe ilustracje, a także tematy do przemyśleń. 
Magazyn Ben 1/2021
Wywiad z autorką książek
Agnieszka Szyfter o nowych książkach dla dzieci, inspiracjach i marzeniach z dzieciństwa.  
„Plac zabaw” w Radio Chillizet, 10.04.2021
 
Trochę bajki, trochę sztuki
„Prawdziwe historie o miłości” oraz seria przygód Fridy i przyjaciół Aggie Szyfter są jak pudełko – niespodzianka. Zarówno dzieci, jak i młodzież oraz dorośli znajdą coś dla siebie – piękne historie, wspaniałe ilustracje, a także tematy do przemyśleń. Magazyn Winx Club 6/2020
Frida i Przyjaciele
Nie pytaj, czy te opowieści są prawdziwe! Książki z serii „Frida i Przyjaciele” wprowadzą cię w świat  zabawnej trójki piesków chihuahua. Z nimi nie będziesz się nudzić! 
Magazyn Cartoon Network 1/2021
Prawdziwe Historie o Miłości
Dzięki tym historiom, przypominam sobie o kilku, jakże ważnych w życiu rzeczach.  
Portal BabyGo, 2021
 
 
Poznaj Alfabet i Fajne Zwierzaki
Dzięki książeczkom synek może rozwijać wyobraźnię i poszerzać swą wiedzę.
Portal BabyGo, 2021